Shopping bag0
Shopping Bag
0

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Sektöre 2012 yılında giriş yaptık. Ankara’da düğün başta olmak üzere söz, nişan, sünnet ve mezuniyet gibi en önemli ânlarınıza eşlik etmek ve davetlerinizi en iyi şekilde düzenlemek için kolları sıvadık. Koşulsuz müşteri memnuniyeti amacıyla girdiğimiz bu yolda, dürüstlük ve güvenilirlik ilkelerinden sapmadan ilerliyoruz. Kalite standardımızı iyileştirmek için kendimizi devamlı yeniliyor ve size en iyi hizmeti sağlamak için çalışıyoruz.

Ekibimiz son derece sıcakkanlı profesyonellerden oluşuyor. Uzun zamandır bu sektörde hizmet vermenin sağladığı deneyimle tüm ekip üyelerimiz tam da istediğiniz gibi bir eğlence için büyük çaba sarf ediyor. Işık-ses sistemleri ve sahnenin kurulumunu, mekân süslemelerini, aksesuar temini ve catering hizmetini ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Personel sayımızı organizasyonunuzun büyüklüğü ile orantılı olarak değiştiriyor, herhangi bir aksaklığa fırsat vermiyoruz.

Uymaz Organizasyon olarak önce Ankara’da sonra da Türkiye’nin birçok yerinde otellere ve organizasyon firmalarına masa ve sandalye temin ettiğimiz için; istediğiniz sayıda, renkte, tarzda masa ve sandalye temininde hiçbir sıkıntı yaşamıyoruz. 

Sözün özü; Ankara’da organizasyon firmaları denilince akla gelen ilk firmalardan biri olan Uymaz Organizasyon ile konuklarınıza son derece keyifli ve unutulmaz bir akşam yaşatıyoruz. 

Sadece özel ânlarınızda değil; açılışlar, bayi toplantıları, davet ve resepsiyonlar, lansmanlar gibi kurumsal etkinliklerde de destek veriyoruz.

Organizasyonlarınız için bizimle en az 4 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz takdirde, isteklerinizi yerine getirmek için yeterli zamana sahip olacağımızı söyleyebiliriz.
Hakkımızda detaylı bilgi almak ve Uymaz Organizasyon farkını yaşamak için sayfanın üst kısmında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

2548

Düğün & Kutlama

15000

Sandalye

10000

Masa

1537

Kurumsal Organizasyon

HİZMETLERİMİZ

Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan gibi organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız. Her türlü masa ve sandalye ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Kır Düğünü, Kokteyl
Tiffany Sandalye
Özellikle kır düğünü ve benzeri açık havada yapacağınız tüm etkinliklerinizde tercih edebileceğiniz elit görünümlü ve şık olan sandalye grubumuzdur.
DÜĞÜNLER
NAPOLYON SANDALYE
Napolyon sandalyenin en büyük özelliği süsleme olmadan da oldukça şık görünmesidir. Düğünlerinizde şık ve sadece bir görüntü istiyorsanız napolyon sandalyeler tam size göre.
Kokteyller, İş Partileri
Bistro Masa
Davetlilerinizin tanışmalarını, bir network edinmelerini ve sürekli hareketli kalmalarını istiyorsanız sandalyesiz bistro masalar en iyi seçim olacaktır.
Dernek Toplantıları, Düğün
Plastik Sandalye
Bütçe sizin için önemliyse plastik sandalye en iyi seçim olabilir. Plastik sandalyelerimiz daha çok düğünlerde ve dernek toplantılarında kullanılıyor.

Kusursuz organizasyonlar gerçekleştirmek için

En özel ve güzel günümüz olan düğün günümüzde Gazi Bey’e ve ekibine güvendik ve bütün masa ve sandalye düzenimizi ayarladılar. Hem görüntü açısından hem de kalite açısından kesinlikle tatmin olduk. Her şey son derece güzeldi ve hiçbir aksilik yaşanmadı. Gazi Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.
Meryem O.
Veteriner
Şirketimiz düzenli olarak bütün çalışanlarını toplayıp birkaç gün süren konferans ve eğitimler veririz. Her seferinde masa ve sandalye konusunda tercihimiz Uymaz Organizasyon’dur. Özellikle bistro masaları ve sandalyeleri etkinliklerimizdeki yer sorununu çözmek için son derece etkili oluyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz.
Emre A.
Yönetici